Toto je vaše poslední šance nakoupit nejlepší říjnové hlavní nabídky na robotické vysavače: iRobot Roomba, Samsung Jetbot, Roborock a další

0
16


eufy od Ankera

Amazonka


Časná prodejní akce Amazonu na Černý pátek, Předběžný výprodej, se blíží ke konci. Stále existuje spousta skvělých nabídek na vysoce hodnocené robotické vysavače, které můžete nakupovat v posledních hodinách výprodeje. Mnoho z nejlepších robotických vysavačů roku 2022 je právě v prodeji.

Zde jsou nejlepší nabídky na robotické vysavače v raném výprodeji Amazonu na Černý pátek. Některé modely jsou za nejnižší cenu, jakou jsme kdy viděli.

Pospěšte si, tento výprodej končí dnes večer.


Nejlepší produkty v tomto článku:

Nakupujte všechny nabídky Prime Early Access Sale

Ušetřete 200 $ na našem nejprodávanějším vysavači: Robotický vysavač iRobot Roomba j7+, 599 $ (sníženo z 800 $)

Ušetřete na Shark a robovac se samovyprazdňovací základnou: Robotický vysavač Shark IQ, 412 $ (sníženo z 650 $)


Všechny naše níže uvedené vysavače za akciovou cenu mají minimálně čtyřhvězdičkové hodnocení. Mnohé zahrnují nejlepší funkce robotického vysavače roku 2022, jako je silné sání, funkce Wi-Fi, mapovací senzory a samovyprazdňovací základny. Našli jsme také podzimní nabídky na robotické mopy a navíc a Sada robotického vysavače a robotického mopu myslíme, že stojí za to se podívat. Některé z těchto hluboce zlevněných robotických vysavačů, jako je např iRobot Roomba i7+jsou bestsellery CBS Essentials.

A když dnes nakupujete na Amazonu, určitě využijte naši oblíbenou akci Prime Early Access Sale – je to jako získat peníze zdarma. Když vás koupíte dárkovou kartu Amazon v hodnotě 50 $, získáte kredit 10 $ když použijete kód NEWGC2022. (Pouze zákazníci s novými dárkovými kartami. Platí podmínky, podrobnosti najdete na webu.)

Nejlepší nabídky robotických vysavačů iRobot Roomba na Amazonu

Najděte nyní nabídky na iRobot Roomba j7+, iRobot Roomba i3+ EVO a další.

Robotický vysavač iRobot Roomba j7+: 599 $

roomba-j7.png

Amazonka


The iRobot Roomba j7+ je navržen s ohledem na problematiku psího hovínka. Tento inteligentní vysavač zahrnuje záruku POOP společnosti iRobot neboli „oficiální příslib majitele domácího mazlíčka“. Vaše Roomba j7+ se zaručeně vyhne zvířecímu odpadu nebo vám vysavač iRobot zdarma vymění.

Vysavač je vybaven výkonným třístupňovým čisticím systémem s nejvýkonnějším sáním iRobot. Zařízení pro domácí čištění používá kartáč na zametání okrajů, aby se dostal do rohů. Roomba j7+ je vybavena duálními vícepovrchovými pryžovými kartáči, které se ohebnou přizpůsobí různým typům podlah. Nejlepší ze všeho je, že se nezamotávají do chlupů domácích mazlíčků.

Po dokončení čištění se zařízení automaticky vyprázdní do přiložené čisté základny pro snadné odstranění nečistot pomocí přiložených sáčků. Stačí vyprázdnit čistící stanici jednou za 60 dní.

Robotický vysavač iRobot Roomba j7+, 599 $ (sníženo z 800 $)

iRobot Roomba j7 je o něco dostupnější a nabízí i příslib POOP. (Čistící stanice není součástí dodávky.)

Robotický vysavač iRobot Roomba j7, 399 $ (sníženo z 650 $)


Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ EVO s automatickou likvidací nečistot: 485 $

irobot-roomba-i3-robot-vakuum-with-automatic-nepin-disposal.jpg

Amazonka


The iRobot Roomba i3+ EVO využívá technologii „Imprint Smart Mapping“ k mapování vašeho domova. Pomocí připojeného telefonu nasměrujte robotický vysavač s podporou Wi-Fi k úklidu libovolné místnosti. Můžete si dokonce naplánovat budoucí úklid. Tato Roomba je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant.

Chytrý spotřebič se naučí vaše zvyky při úklidu a může vám navrhnout další čištění v období špičky pylu a línání domácích zvířat. A nebojte se ani vysypat popelnici. Roomba i3+ EVO je vybavena systémem iRobot „Clean Base Automatic Dirt Disposal“ a vysype vaši nahromaděnou nečistotu do uzavřeného sáčku.

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ EVO s automatickou likvidací nečistot, 485 $ (sníženo z 599 $)


Robotický vysavač iRobot Roomba 694: 199 $

irobot3.jpg

Amazonka


Roomba 694 podporuje Wi-Fi. Ovládejte vysavač pomocí připojeného smartphonu nebo zařízení prostřednictvím aplikace iRobot Home. Roomba 694 má 90 minut chodu, než se automaticky ukotví a nabije.

Na Amazonu jeden recenzent chválil schopnost zařízení iRobot udržovat čistotu v domácnosti přátelské k domácím mazlíčkům. “Máme dva psy, jednoho středně líného,” zákaznice napsal. “Koupil jsem v naději, že to pomůže alespoň mezi pravidelným vysáváním. Nejprve jsem vysával se svým Dysonem a pak jsem ho pustil na svobodu. Když bylo s prací hotovo, nečekal jsem v lapači prachu mnoho… Mýlil jsem se ! Bylo to plné! Super dojem.“

Robotický vysavač iRobot Roomba 694, 199 $ (sníženo z 274 $)


Samovyprazdňovací robotický vysavač iRobot Roomba j7+ s robotickým mopem Braava Jet M6: 854 USD

irobot-roomba-j7-self-emptying-robot-vacuum.jpg

iRobot přes Amazon


Na Amazonu si můžete koupit kombo s hodnocením 4,4 hvězdičky, které spáruje iRobot Roomba 7+ s Robotický mop Braava Jet M6.

The iRobot Roomba 7+ používá kartáč na zametání okrajů, aby se dostal do rohů. Obsahuje dvojité, vícepovrchové gumové kartáče, které se ohýbají, aby se přizpůsobily různým typům podlah – a pomáhají zabránit jejich zamotání do chlupů domácích mazlíčků. Roomba 7+, účtovaná jako samočistící vysavač, se automaticky vyprazdňuje do uzavřených sáčků.

The Robotický mop Braava Jet M6také od iRobot, dodává tryskový sprej, který vám pomůže vyřešit nepořádek na dokončených tvrdých podlahách z kamene, dlaždic, dřeva a dalších.

Samovyprazdňovací robotický vysavač iRobot Roomba j7+ s robotickým mopem Braava Jet M6, 854 $ (běžně 1 250 $)


Nejlepší nabídky robotických vysavačů Samsung na Amazonu

Najděte nyní nabídky na Samsung Jet Bot+, Jet Bot AI+ a další.

Robotický vysavač Samsung Jet Bot+ s Clean Station: 599 $

jetbot-with-clean-station.png

Amazonka


Zatímco toto cenově dostupnější Robotický vysavač Jet Bot+ od Samsungu nemá 3D rozpoznávání s umělou inteligencí, má navigaci se senzorem LiDAR, pět wattů nastavitelného sání a velmi důležitou samovyprazdňovací stanici Clean Station.

Mapování lze ovládat prostřednictvím telefonu pomocí aplikace Samsung SmartThings. Na dálku zkontrolujte stav čištění Jet Bot+, pozastavte nebo zastavte čištění a prohlédněte si historii čištění.

Robotický vysavač Samsung Jet Bot+ s čistou stanicí, 599 $ (sníženo z 799 $)


Robotický vysavač Jet Bot AI+ s rozpoznáním objektů: 799 $

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ s rozpoznáváním objektů

Samsung


The Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ má spoustu skvělých funkcí, včetně 30 wattů nastavitelného sání, 3D rozpoznávání objektů pomocí AI a výkonné navigace LiDAR. Tento robotický vysavač dokáže rozpoznat, jakým předmětům se vyhnout, takže se nebudete muset potýkat s tím, že neustále naráží na gauč nebo hromadu prádla na podlaze. Máte na mysli velmi konkrétní čištění? Mapování lze ovládat pomocí telefonu.

Pomocí aplikace Samsung SmartThings můžete dokonce sledovat, jak váš robotický vysavač funguje, ať jste kdekoli. Jet Bot AI+ přichází s přední kamerou, která může živě streamovat v reálném čase. Může se pochlubit vlastní bezdotykovou „Clean Station“, která vysype vaši popelnici pomocí technologie Air Pulse společnosti Samsung. Popelnice vysavače o objemu 0,2 litru je plně omyvatelná.

Nezapomeňte použít kupón před pokladnou, abyste ušetřili dalších 200 $.

Robotický vysavač Jet Bot AI+ s rozpoznáním objektů, 799 $ po kuponu (sníženo z 1 299 $)


Nejlepší nabídky robotických vysavačů Roborock na Amazonu

Najděte nyní slevy na Roborock Q5+ se samovyprazdňovacím dokem a další.

Roborock Q5+ se samovyprazdňovacím dokem: 480 $

roborock-q5-plus-robot-vacuum.jpg

Amazonka


Tento Robotický vysavač s hodnocením 4,6 hvězdiček od Roborock přichází s opravdovou chytrostí: Používá navigaci LiDAR k vytvoření upravitelné mapy vašeho domova, takže ví, že nenarazí do nábytku nebo nespadne ze schodů. Podporuje ovládání pomocí aplikací a hlasu. Roborock Q5+ je dodáván s 2,5litrovou filtrovanou čistící stanicí, která slibuje sedm týdnů čištění bez použití rukou, než bude nutné vyprázdnit.

Robotický vysavač Roborock Q5+, 480 $ (sníženo ze 700 $)

Pokud se rozhodnete pro robotický vysavač Roborock, který si sami vyprázdníte, můžete ušetřit trochu peněz.

Robotický vysavač Roborock Q5, 300 $ (sníženo z 430 $)


Nejlepší nabídky robotických vysavačů Bissell na Amazonu

Najděte nyní skvělé nabídky na robota na mokré/suché vytírání tvrdých podlah Bissell ReadyClean a další.

Bissell ReadyClean robot na mokré/suché vytírání tvrdých podlah: 350 USD

Robot BISSELL ReadyClean pro mokré/suché vytírání tvrdých podlah

Amazonka


Nejúžasnější věc tento robotický vysavač a mop na tvrdé podlahy? Jeho dokovací stanice po použití automaticky znovu nabije robota čistými mopovými podložkami. Jakmile jsou vaše podlahy vyčištěny, mop tohoto robota se dokonce automaticky zvedne a ustoupí, když se vrátíte zpět do doku.

Bissell ReadyClean robot na mokré/suché vytírání tvrdých podlah, 350 USD (sníženo z 600 USD)


Nejlepší nabídky robotických vysavačů Eufy na Amazonu

Najděte nyní nabídky na Eufy RoboVac X8 a další.

Eufy RoboVac X8: 300 dolarů

eufy-robovac-x8.jpg

Amazonka


Eufy (značka Anker) vyrábí jedny z nejlépe hodnocených levných robotických vysavačů, které si můžete na Amazonu koupit. The Eufy RoboVac X8 s hodnocením 4,4 hvězdičky obsahuje dvě turbíny, které generují sací výkon 2 000 Pa, navigaci na bázi LiDAR (laser) a technologii mapování AI. Podporuje také Wi-Fi – na telefonu si můžete prohlížet a upravovat mapy svého domova a vytvářet tak no-go zóny, kterým se chcete vakuu vyhnout.

Eufy RoboVac X8, 300 $ (sníženo z 500 $)

Nakupte další nabídky robotických vysavačů

Právě teď jsou k dispozici speciální nabídky na robotické vysavače Shark, Lefant a další.

Robotický vysavač Shark IQ se samovyprazdňovací základnou: 412 $

shark-robot-vacuum-rv912s-self-empty-base.jpg

Žralok přes Amazon


Tento Robotický vysavač Shark IQ s hodnocením 4,4 hvězdičky (RV912S) vyčistí celý váš domov v úhledných řadách. Postrádá pokročilé funkce dražších robotických vysavačů, ale jedná se o jeden z nejdostupnějších robotických vysavačů se samovyprazdňovací základnou, který najdete.

Tento model Shark je dodáván s a 45denní kapacita čištění základny.

Robotický vysavač Shark IQ se samovyprazdňovací základnou, 412 $ (sníženo z 650 $)


Robotický vysavač Shark Ion: 150 USD

Robotický vysavač Shark AV752 ION

Amazonka


Tento robotický vysavač Shark obsahuje boční kartáče, kanálové kartáče a kartáčový válec pro více povrchů, který si poradí s nečistotami a nečistotami na všech površích. Pomocí aplikace SharkClean na připojeném chytrém telefonu nebo zařízení můžete ovládat, kdy a kde bude váš robotický vysavač uklízet. Vysavač nabízí 120 minut provozu. Vyberte si ze tří barev.

Robotický vysavač Shark Ion (šedý), 150 $ (sníženo z 230 $)


Robotický vysavač Lefant M210: 89 dolarů

lefant.jpg

Amazonka


Lefantova Robotický vysavač M210 obsahuje vestavěné infračervené senzory proti srážce, takže nebude narážet do svého okolí. Robotický vysavač detekuje „uvázlé oblasti“ a automaticky upravuje svou dráhu čištění. Stáhněte si aplikaci Lefant a spárujte vysavač s Wi-Fi se svým chytrým telefonem nebo zařízením – tím lépe budete zařízení ovládat na dálku. Robotický vysavač má 100 minut provozu.

Robotický vysavač Lefant M210, 89 $ (sníženo z 260 $)


Samonabíjecí robotický vysavač Laresar Grande 1: 120 $

laresar.jpg

Laresar Store přes Amazon


Tento chytrý robot Laresar může vysát a vytřít vaše podlahy (nádrž na vodu se prodává samostatně). Stroj je vybaven senzory, které detekují schody a zabraňují pádu. Robotický vysavač je kompatibilní s Wi-Fi a lze jej ovládat pomocí chytrého telefonu. Stáhněte si aplikaci Laresmart, abyste mohli plánovat čištění, vyměňovat režimy čištění a řídit směr čištění.

Samonabíjecí robotický vysavač Laresar Grande 1, 120 $ (sníženo z 200 $)


Související obsah z CBS Essentials

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here